بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 424394
تعداد بازديد کنندگان سايت: 74929226 تعداد بازديد زيرپورتال: 1627893 اين زيرپورتال امروز: 122 سایت در امروز: 17228 اين صفحه امروز: 44 دريافت RSS در امروز: 198 دريافت RSS صفحه: 1
دولت از کسب و کارهای نوپا حمایت می کنددولت از کسب و کارهای نوپا حمایت می کند
1396/11/17 سه‌شنبه
دولت از کسب و کارهای نوپا حمایت می کند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دولت از کسب و کارهای نوپا حمایت می کند و در این زمینه از ظرفیتهای قانونی استفاده می کنیم.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد جواد آذری جهرمی در حاشیه جلسه علنی شورای شهر مشهد مقدس در جمع خبرنگاران افزود: در دیگر کشورها برای توسعه کسب و کارهای نوپا تسهیلات مختلف ارائه می شود اما ما در این زمینه با نهادسازی مشکل داریم.
وی اظهار کرد: در ایران برای نهادسازی کسب و کار نوپا از ظرفیتهای قانونی با عنوان شرکتهای دانش بنیان آزمایشی استفاده شده است.
وی گفت: برای رونق در این بخش باید از قوانین موجود استفاده کرد زیرا تغییر قوانین زمانبر است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: از این رو کارگروهی با عضویت معاونت علمی رئیس جمهوری، وزارت اقتصاد و دارایی، وزارت کار و وزارت ارتباطات تشکیل و موضوعات مرتبط بررسی شد.
آذری جهرمی افزود : پیشنهادی نیز در این زمینه برای ارائه به دولت آماده شده است.
وی اظهار کرد: تا حمایت از کسب و کارهای نوپا صوت نگیرد نمی توان رشد جهشی در کسب و کار داشت لذا باید از همه ظرفیتها برای ارائه تسهیلات به این نوع کسب و کار استفاده کرد.

بيشتر
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است