بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 424390
تعداد بازديد کنندگان سايت: 74928948 تعداد بازديد زيرپورتال: 1627887 اين زيرپورتال امروز: 122 سایت در امروز: 16950 اين صفحه امروز: 40 دريافت RSS در امروز: 198 دريافت RSS صفحه: 1
 دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان دامپزشکی کشور با معاون استاندار بوشهر دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان دامپزشکی کشور با معاون استاندار بوشهر
1397/4/11 دوشنبه
دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان دامپزشکی کشور با معاون استاندار بوشهر
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهر: فعالیت های قرنطینه ای – بهداشتی دامپزشکی استان در مراکز تکثیر و مزارع پرورش در تولید موفق این آبزی نقشی اساسی داشته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی بوشهر،  مهندس محمدرضا مومنی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان دامپزشکی کشور در ماموریت خود به استان بوشهر صبح امروز به همراه مهندس رضایی نژاد مدیر کل دفتر امور اداری، مهندس فرهنگی مدیر کل دفتر فاوا سازمان دامپزشکی و مدیر کل دامپزشکی استان بوشهر به دیدار مهندس زرین فر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهر رفتند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهر در این نشست اظهار داشت: وظایف دامپزشکی در راستای سلامت جامعه از آنجا اهمیت بیشتری پیدا می کند که برای پیشرفت و توسعه در همه امور نیازمند سلامت افراد در جامعه هستیم و جدیت و سخت گیری های قانونمند دامپزشکی قابل توجیه می باشد.

زرین فر افزود: در کنار همه جدیت ها و سخت گیری ها در چهاچوب قانون باید راهها و مسیرهای حل مسائل را هم نشان بدهیم و انجام کار صحیح و قانونی را نهادینه و فرهنگ سازی کنیم.

وی اشاره کرد: استان بوشهر در بخش آبزی پروری و بخصوص پرورش میگو رتبه اول کشور را دارد و فعالیت های قرنطینه ای – بهداشتی دامپزشکی استان در مراکز تکثیر و مزارع پرورش در تولید موفق این آبزی نقشی اساسی داشته است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهر تصریح کرد: مجموعه دامپزشکی استان یکی از دستگاههای اجرایی موفق استان محسوب می شود که با وجود نیروهای متخصص و با انگیزه هر ساله در جشنواره شهید رجایی جزء دستگاههای برتر استان در ارزیابی عملکردها معرفی می شود.

در ادامه این نشست مهندس محمدرضا مومنی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان دامپزشکی کشور بیان داشت: نوع وظیفه دامپزشکی طلب می کند که این مجموعه با دقت و حساسیت بالایی امورات را دنبال کند تا بتواند سلامت غذایی جامعه را از مزرعه تا سفره تامین و تضمین کند.

مهندس مومنی افزود: در طول سال گذشته کشور با دو بیماری آنفلوآنزای طیور و تب برفکی درگیر بود اما استان بوشهر با فعالیتهای موثر انجام شده و همچنین حمایتهای به موقع مسئولان ارشد استان جزء استانهایی بود که از این بحران ها به دور بود.

وی اشاره کرد: دامپزشکی استان بوشهر از لحاظ نیروی انسانی در وضعیتی خوبی به سر می برد اما در بخش ساختاری و ساختمانی نیازمند تجهیز بیشتری می باشد که امیدواریم با حمایت مسئولان استان این مهم نیز به سطح مطلوبی نزدیک شود.

بيشتر
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است