بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 424392
تعداد بازديد کنندگان سايت: 74929176 تعداد بازديد زيرپورتال: 1627891 اين زيرپورتال امروز: 120 سایت در امروز: 17178 اين صفحه امروز: 42 دريافت RSS در امروز: 198 دريافت RSS صفحه: 1
پورتال
it
دومین دوره آموزشی مسئولان فناوری اطلاعات و ارتباطات ادارات کل دامپزشکی استانها برگزار شد. دومین دوره دوروزه آموزش فرم ساز پورتال سازمان دامپزشکی کشور برای مسئولان فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد

به گزارش دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان دامپزشکی کشور، در این دوره دو روزه کارشناسان ادارات کل دامپزشکی استانها با نحوه ساخت فرم و سیستم های الکترونیکی توسط پورتال آشنا شدند و با پیاده سازی عملی این فرم ها مشکلاتشان را برطرف ساختند.
دکتر سید محمود حاج اکبری مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز ضمن تاکید بر نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در اطلاع رسانی موثر برای ادارات کل دامپزشکی استانها گفت: امیدواریم تا 18 ماه آینده تمامی خدمات سازمان دامپزشکی کشور الکترونیکی شود تا در کنار دهها عنوان خدمات الکترونیکی موجود این سازمان در رده سازمانهای پیشرو در ارائه خدمات الکترونیک قرار گیرد.
وی افزود: در حال حاضر تمامی ادارات کل دامپزشکی استانها از طریق پورتال دامپزشکی اطلاع رسانی و ارائه خدمات به مخاطبان را انجام می دهند و با جایگزینی نسخه جدید پورتال که در روزهای گذشته انجام شده انتظار می رود سرعت خدمات در این بخش بطور چشمگیری افزایش داشته باشد.
دکتر حاج اکبری تصریح کرد: در سال 92 سامانه های مهمی از قبیل اخبار، اموال، آمار، دارو درمان به مجموعه خدمات الکترونیکی دامپزشکی افزوده شدند که تسهیلات بسیاری ارائه می دهند.


برای دیدن عکسها کلیک کنید
منبع: دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان دامپزشکی کشور
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است