چاپ
ارسال به دوست

بانک جامع بروشورهای آموزشی و اطلاع رسانی سازمان دامپزشکی کشور تهیه می شود

رئیس اداره روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور از تهیه بانک جامع بروشورهای آموزشی و اطلاع رسانی با هدف یکسان سازی مطالب بروشورهای آموزشی و اطلاع رسانی جهت ارائه به مخاطبان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی، اولین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی منطقه 4 دامپزشکی کشور با حضور خانم دکتر زارعان رئیس اداره روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، مهندس رضایی معاون نوسازی و تحول سازمانی دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری سازمان دامپزشکی کشور، دکتر اختیارزاده سرپرست گروه آموزش، ترویج و پژوهش های کاربردی سازمان دامپزشکی کشور، مهندس موسوی رئیس روابط عمومی منطقه 4 دامپزشکی کشور و با حضور کارشناسان روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور و مسئولین روابط عمومی ادارات دامپزشکی استانهای آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان و قزوین به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
در این جلسه خانم دکتر زارعان، رئیس اداره روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور ضمن قدردانی از هماهنگی های لازم برای برگزاری این جلسه و تقدیر از استانهایی که در موضوع جمع آوری مستندات بانک اطلاعاتی بروشورها همکاری نموده اند، از سایر استانها خواست تا در اسرع وقت موارد درخواستی را ارسال نمایند.
دکتر زارعان هدف از تهیه این بانک جامع را یکسان سازی مطالب بروشورهای آموزشی و اطلاع رسانی جهت ارائه به مخاطبان  عنوان کرد و افزود: ما در نظر داریم با جمع آوری بروشورهای آموزشی و ترویجی و اطلاع رسانی از تمامی استانها، اقدام به تهیه یک بانک اطلاعاتی کامل نموده و در نهایت در زمینه های مختلف فنی اقدام به تهیه بروشورهای واحد و جامع  با مطالب یکسان برای همه استان ها نمائیم.
مهندس خیاطی، مسئول امور استانهای روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور نیز از سایر استانها خواست تا  ضمن تعامل بیشتر مدیران روابط عمومی و روسای متاطق با هم طی 2 هفته آینده کلیه مستندات از تمامی استانها جمع آوری گردد.
مهندس رضایی معاون نوسازی و تحول سازمانی دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری سازمان دامپزشکی کشور نیز روابط عمومی را یکی از ارکان های مهم ادارات دانسته و گفت: باید ارتباط بیشتری مابین روسای مناطق روابط عمومی برقرار گردد و به نظر می رسد مشکلی در زمینه فنی و اتوماسیون در این زمینه وجود دارد که باید بررسی شود.
در ادامه این جلسه دکتر اختیارزاده سرپرست گروه آموزش، ترویج و پژوهش های کاربردی سازمان دامپزشکی کشور ضمن قدردانی از ابتکار اداره روابط عمومی سازمان، اعلام آمادگی کامل خود را در مورد همکاری گروه آموزش، ترویج و پژوهش های کاربردی در زمینه تهیه این بانک اطلاعاتی جامع با اداره روابط عمومی اعلام نمود و افزود: با همت روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور فصل جدیدی از همکاری های بین بخشی آغاز شده و گروه آموزش، ترویج و پژوهش های کاربردی سازمان دامپزشکی کشور نیز در زمینه آموزش و ترویج و اطلاع رسانی هماهنگی و همکاری تنگاتنگی با اداره روابط عمومی خواهد داشت.
همچنین در ابتدای جلسه مهندس سید محمد هادی موسوی رئیس منطقه 4 روابط عمومی دامپزشکی کشور و مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی در خصوص عملکرد روابط عمومی منطقه 4 دامپزشکی کشور در خصوص تهیه بانک اطلاعاتی بروشورها و پنفلت های فنی، آموزشی و ترویجی توضیحات لازم را ارائه نمود.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٤٦٧٠٧/
  • ١٠:٠٧ - 1398/09/16/
  • تعداد بازدید: 1077
کلید واژه ها