چاپ
ارسال به دوست

آموزش موارد بهداشتی در خصوص تب خونریزی دهنده کریمه کنگو در:

جلسه مشاورین امور بانوان استان سیستان و بلوچستان

جلسه مشاورین امور بانوان استان با حضور مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری و مشاورین امور بانوان ادارات استان در محل سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان با محوریت پیشگیری از بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو در عید سعید قربان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، جلسه مشاورین امور بانوان استان با حضور مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری و مشاورین امور بانوان ادارات استان در محل سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان با محوریت پیشگیری از بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو در عید سعید قربان تشکیل شد.

دکتر مهدی حسینی مدیرکل دامپزشکی استان، ضمن عرض خیرمقدم و تبریک فرارسیدن عید سعید قربان به مهمانان حاضر در جلسه، به ارائه توضیح مختصری از فعالیت های دامپزشکی و اقدامات نظارتی بهداشتی و شرعی بر فرآورده های خام دامی و به خصوص فعالیت های صورت گرفته برای عید سعید قربان پرداخت.

در ادامه، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان با اشاره به تاکید قرآن بر نقش اساسی تغذیه در جامعه به بیان اهمیت نقش بانوان در این موضوع پرداخت و  مواردی در خصوص تزکیه و ذبح شرعی دام به خصوص در عید سعید قربان پرداخت.

خانم فاضلی مدیر کل دفتر امور بانوان استانداری استان، در این جلسه به اهمیت نقش زنان در جامعه و محیط کار اشاره کرد و از مشاور امور بانوان در این اداره با اهداء لوح تقدیر نمود.

در پایان، کلاس آموزشی با موضوع تب خونریزی دهنده کریمه کنگو توسط دکتر یوسف نسب از کارشناسان این اداره کل برگزار گردید.

 

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٤٢٢٨٩/
  • ٠٩:٣٩ - 1398/05/20/
  • تعداد بازدید: 136
کلید واژه ها